Bieliace pásiky vám vybielia zuby už do 7 dní

Neodbytnou súčasťou každého a jedného z nás je aj chrup. To, ako vyzerá, je väčšinou dôsledok toho, ako sa oňho staráme, prípadne ako sa v detstve starali naši rodičia. Krivé zuby však nie je jediný problém, ktorý mohol vzniknúť. Objaviť sa mohlo aj zažltnutie, zosivenie či rôzne fľaky. S pribúdajúcim vekom pribúdajú aj peniaze a zlozvyky a s nimi aj problémy s chrupom. Ako ale dostať chrup do pôvodného stavu? Je to vôbec možné? S krivými zúbkami vám pomôže jedine zubár. So zmenou zafarbenia chrupu vám môžu pomôcť aj bieliace pásiky na bielenie zubov, s ktorými dosiahnete belšie výsledky už po prvej aplikácii. muz s bielymi zubami

Čo dokážu odstrániť?

Chrup môže predstavovať farebnú paletu rôznych odtieňov. Väčšinou si ale predstavíme, že je všetko žlté alebo sivé. No na náš chrup sa môžu „nalepiť“ aj čiastočné usadenia, ktoré vyzerajú ako fľaky. Zafarbenie celého povrchu, ale aj fľaky najčastejšie spôsobuje fajčenie, káva, čierny a zelený čaj, čokoláda, víno a iné silne zafarbené zmesi, potraviny a nápoje. Nejde o jednodňovú záležitosť. Zafarbenie sa teda nezmení, ak si dáte raz za čas niečo, čo ho spôsobuje. Väčšinou ide o pravidelnú konzumáciou. Bieliace pásiky však môžu vaše zuby urobiť belšími nech už ide o akýkoľvek dôvod a povahu ich zafarbenia.

Bieliace pásiky na zuby sú svetovým trendom

Najprv boli známe v Amerike. Neskôr, keď ich účinky boli overené množstvom používateľov, trh sa rozšíril aj ďalej do sveta. Na to, aby sme boli krásni a nabrali možno stratené sebavedomie, nepotrebujeme vždy lekárov či iných profesionálov. Ak chceme mať biele zuby, stačí nám si vyskúšať bieliace pásiky, ktoré váš úsmev môžu zmeniť už po prvom použití.

Existujú rôzne druhy tohto spôsobu odstraňovania zafarbenia a škvŕn z chrupu. No tie najlepšie a najdôveryhodnejšie majú komplexnejší obsah, ktorého účinkom skutočne môžete veriť. Niekde dostanete len samotné bieliace pásiky na bielenie zubov, inde sa v balení nachádzajú aj iné veci. Napr. nástavec na chrup, čistiaci sprej, bieliaci gél, vzorkovnica, minilampa atď. V takom prípade už skutočne možno rozprávať o profesionálnej bieliacej sade, s ktorou manipulačne nebude mať problém nikto.

Ako to funguje?

Použitie bieliacich pásikov, ktoré sú zaručeným spôsobom ako si vybieliť zuby možno zakúpiť v 5 alebo 7-dňovej kúre. S výsledkami budete zaručene spokojný. Čo však musíte ešte pred prvou aplikáciou urobiť, je prispôsobiť vášmu chrupu priložený silikónový nástavec. Potom sa už môžete do bielenia pustiť. Pred každou procedúrou si ale zuby a medzizubné priestory poriadne vyčistite. Ináč môže dôjsť k tomu, že vám na tých miestach ostanú fľaky. Ďalší postup je takýto.

Na bieliace pásiky si nastriekajte priložený čistiaci predprípravný sprej a prechádzajte nimi po zuboch aspoň minútku. Potom si do násadca na chrup nalejte gél a pripevnite naňho priloženú lampu. Vložte si ho do úst, zapnite lampu a už len čakajte. Prvá aplikácia zvykne byť dlhšia, od 20 do 30 minút. Každý nasledujúci deň sa ale doba aplikácie skracuje. Pomocou priloženej vzorkovnice si môžete kontrolovať, ako bieliace pásiky na vaše zuby účinkovali. Zaručené zmeny si možno všimnúť už pri prvej aplikácii. Pričom vďaka ním si môžete zmeniť vaša zafarbenie až o 14 odtieňov. Behom 5 alebo 7 dní je to skutočne úžasné a veľmi rýchle.

Cenovo sa to taktiež oplatí oveľa viac, ako profesionálne zákroky, za ktoré by ste dali aj niekoľko stoviek eur a museli by ste ich opakovať. Málo účinné sú aj rôzne pasty, gély, nite, vody atď., ktoré sú vyrobené na dlhodobé používanie. Takže zmeny sa môžu dostaviť len v malom množstve po dlhšom čase, ak vôbec. Vďaka bieliacim pásikom môžete mať nový úsmev už do jedného týždňa s tým, že počas neho si budete musieť vyčleniť maximálne 10-30 minút denne. Ideálne je to napríklad počas večera, kedy už relaxujete pri televízore.

Sú bieliace pásiky na zuby bezpečné a vhodné pre každého?

Na trhu je veľmi veľa druhov a výrobcov tohto produktu a určite by sme za každého nedávali ruku do ohňa. Preto hovoríme za výrobky, ktoré sú overené reálnymi používateľmi. Každý seriózny výrobca nechal svoj zena s usmevomvýrobok otestovať laboratórne. To znamená, že určite si nekupujte bieliace pásiky, ktoré sľubujú biele zuby bez vedľajších účinkov, ak nemajú certifikát bezpečnosti a testovania.

Teda najlepšie si je vyberať také produkty, o ktorých sú už spísané nejaké recenzie, prípadne si môžete nájsť fotografie pred použitím a po použití rôznych výrobkov. Určite sa nenechajte zbaláchať rečami predajcu, ale informujte sa priamo u používateľov. Bieliace pásiky, ktoré môžete nájsť aj na tejto stránke sú bezpečné, nepoškodzujú sklovinu ani nezapríčiňujú iné zdraviu škodlivé situácie.

Aby sme boli úplne otvorení, povieme si aj ďalšie fakty. Napriek svojim overeným a bezpečným účinkom sa bieliace pásiky na zuby neodporúčajú používať nikomu, kto nemá zdravý chrup. Nevhodnými kandidátmi sú aj deti či tehotné a dojčiace ženy.

Samozrejme, existujú aj iné tipy na bielenie zubov ako sú pásiky a možno sa vám práve niektorá z domácich metód zapáči viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *