Sérum ako podpora rastu mihalníc

V dobe, keď môžeme za peniaze zmeniť skoro všetko, môžeme zmeniť aj svoju vizuálnu stránku, prípadne veci, ktoré na sebe vnímame ako nedostatky. Určite máme pocit, že toho nie je na nás v poriadku veľa, no dnes sa budeme venovať a poradíme každému, kto potrebuje vyvolať rast mihalníc. hnede oko s mihalnicamiNa trhu je dostupné sérum, ktoré behom niekoľkých týždňov zvládne vaše jemné a krátky riasy zmeniť na niečo ohurujúce, dlhé a husté. Nie je to reklama, je to fakt vyplývajúci z hodnotenia mnohých používateľov, ktorí boli výsledkami taktiež nad mieru spokojní. Koniec koncov, mnoho z nich aj priložilo fotky, takže si tieto tvrdenia môžete overiť aj sami. Nie je nič lepšie, ako si zakúpiť také sérum na podporu rastu mihalníc, ktoré už niekto vyskúšal a ohodnotil a teda má recenzie, prípadne sa o ňom vedú online diskusie.

Účinok pôsobí na každého

Estetické problémy postihujú aj mužov a ženy a preto je možné, že táto záležitosť trápi aj vaše blízke mužské pohlavie. Je síce pravda, že čo sa pigmentu a vlasov týka, bolo im toho udelené viac ako dosť. Ich pohľad je plný, výrazný a tmavý, takže žiadne zvýrazňovanie a maskary nepotrebujú. Existujú ale aj také typy, ktorým genetika a matka príroda neudelila a tak sa v tichosti nad svojim vzhľadom trápia. Áno, známe je skôr to, že sérum na podporu rastu mihalníc vyhľadávajú hlavne ženy, no potajomky uvažujú o tomto produkte aj muži. Jediné, čo im bráni vo vyskúšaní je pohľad spoločnosti na nich a ľudské predsudky. Ani ženy, ani muži sa však nemusia báť, že niekto odhalí ich tajomstvo. Ak o tom sami nepoviete, sérum na podporu rastu mihalníc si na vás nikto nevšimne, nakoľko je číre. Ženy si niektoré produkty tohto typu môžu dokonca prekryť maskarou.

Ako rýchlo rastú po jeho použití mihalnice a kde ho kúpiť?

Sérum na riasy je skutočný zázrak a pomocník pri riešení trápenia s krátkymi a riedkymi brvami. Ponúka ho nejedna lekáreň, kozmetické salóny či veľké supermarkety s kozmetickou časťou. Veľká časť týchto produktov sa ale predáva cez internet a na pultoch obchodov sa ale neocitli. Neznamená to však, že sú menej kvalitné. Mnohokrát sa stáva, že sérum na mihalnice, ktoré si kúpite v obchode, nie je také kvalitné a účinné ako tie, ktoré by ste si zakúpili na internete. Je to preto, že obchodné reťazce sa neriadia recenziami, ale tým, čo im príde výhodné a čo im kto ponúkne. Preto sa môže stať, že drahé výrobky nemusia byť také účinné ako ich lacnejšie varianty. Ale zas neodporúčame investovať ani do tých najlacnejších možností.

Podľa rôznych výrobkov, typu problému a zároveň aj typu vlasového folikulu môže byť doba rastu mihalníc s použitím séra rôzna. Niektorí hovoria o tom, že zmeny zaznamenali už po 14 dňoch pravidelnej aplikácie, u iných sa viditeľnejšie výsledky dostavili približne po mesiace. Ideálne riasy ale väčšina opýtaných dosiahla po 3 mesiacoch používania. Je to stále veľmi dobrá doba, nakoľko to nie je dlhé obdobie a jedno balenie vydrží väčšinou tak 4-5 mesiacov. Bez pomoci a podpory tohto produktu by ste ich rast pravdepodobne nijakým iným spôsobom nestimulovali.

Ako sérum na mihalnice používať?

Nie je to komplikované. Podstatné je mať vyčistené oči, aby na nich neostalo žiadne líčenie. Preto sa odporúča túto kúru robiť buď večer po očistení alebo ráno, keď ešte nie ste nalíčená. Pre mužov platí to isté, viečka s riasami musia byť čisté a to, že sa nelíčite neznamená, že čistými sú. Najlepšie je ich prejsť čistiacou odličovacou alebo micelárnou vodou. Sérum na riasy sa nanáša pravidelne každý deň.

Pravidelnosť je veľmi dôležitá, ináč nemusíte dosiahnuť výsledky tak rýchlo. Snažte sa to preto ani raz nevynechať. predlzene mihalniceKaždodenné nanášanie sa požaduje až do chvíle, kým nedosiahnete to, čo ste chceli, alebo do chvíle, keď už sa dĺžka a hustota vašich rias nemení. To znamená, že dosiahli svoje maximum. Potom stačí už len udržiavacia kúra. Vtedy stačí sérum na podporu rastu mihalníc aplikovať 2 – 3-krát týždenne.

Podľa toho, akého typu je aplikátor produktu, rozlišujeme dva spôsoby použitia. Prvý sa používa ako maskara, druhá ako linka na oči. Teda pri prvom spôsobe má aplikátor štetinovitý tvar riasenky a nanáša sa presne tak isto. Od korienkov až po končeky. Druhý aplikátor séra na podporu rastu mihalníc vyzerá ako linka na oči. Preto sa aplikuje úplne rovnako. To znamená, že postupne gél nanášate na viečku tesne popri riasam od vnútra oka až po vonkajšiu stranu. Ženy, ktoré sa líčia s týmto nebudú mať absolútne žiadny problém. U mužov si to možno bude vyžadovať trocha cviku, no určite to zvládnete aj vy!

Niekedy je pre dosiahnutie najlepších výsledkov sérum dobré skombinovať s inými radami na podporu rastu mihalníc. Je však na vás si vybrať, aký recept resp. rada je v rámci normy a ktorá už vaše zásady a odhodlanie presahuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *